Cantitate/Preț
Produs

Ramsay, D: Blood Reckoning

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 23 Apr 2015
The fourth in Danielle Ramsay's DI Jack Brady series, a gritty murder mystery perfect for fans of Peter James and Tania Carver.
Citește tot Restrânge

Preț: 4071 lei

Preț vechi: 6566 lei
-38%

Puncte Express: 61

Preț estimativ în valută:
788 937$ 674£

Carte disponibilă

Livrare economică 27 august-08 septembrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781444754841
ISBN-10: 144475484X
Pagini: 352
Dimensiuni: 129 x 198 x 25 mm
Greutate: 0.25 kg
Editura: Hodder & Stoughton