Cantitate/Preț
Produs

Delevingne, C: Mirror, Mirror

Autor Cara Delevingne
en Limba Engleză Hardback – 5 oct 2017

Debut novel by actress and model Cara Delevingne, perfect for fans of WE WERE LIARS, THIRTEEN REASONS WHY and THE GIRLS.

Citește tot Restrânge

Preț: 3094 lei

Preț vechi: 6068 lei
-49%

Puncte Express: 46

Preț estimativ în valută:
592 640$ 507£

Carte în stoc

Livrare din stoc 24 februarie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781409172741
ISBN-10: 1409172740
Pagini: 368
Dimensiuni: 139 x 223 x 38 mm
Greutate: 0.5 kg
Editura: Orion Publishing Group