Cantitate/Preț
Produs

Want You Gone (Jack Parlabane)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 2018
Want You Gone is the superb new psychological thriller from million-plus bestseller Chris Brookmyre - perfect for readers of Susie Steiner.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 4040 lei  Economic 15-29 zile +2248 lei  4-6 zile
  Little Brown Book Group – 2018 4040 lei  Economic 15-29 zile +2248 lei  4-6 zile
Carte Hardback (1) 9778 lei  Economic 15-29 zile +2891 lei  4-6 zile
  Little Brown Book Group – 20 Apr 2017 9778 lei  Economic 15-29 zile +2891 lei  4-6 zile
CD-Audio (1) 14103 lei  Economic 12-23 zile +562 lei  4-6 zile
  W. F. Howes Ltd. – 20 Apr 2017 14103 lei  Economic 12-23 zile +562 lei  4-6 zile

Din seria Jack Parlabane

Preț: 4040 lei

Preț vechi: 5665 lei
-29%

Puncte Express: 61

Preț estimativ în valută:
815 918$ 726£

Carte disponibilă

Livrare economică 01-15 iulie
Livrare express 20-22 iunie pentru 3247 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780349141336
ISBN-10: 0349141339
Pagini: 503
Dimensiuni: 126 x 198 x 38 mm
Greutate: 0.35 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Abacus
Seria Jack Parlabane