Cantitate/Preț
Produs

The Disciple

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 06 Oct 2016

THE DISCIPLE is the terrifying new thriller from the author of Radio 2 Book Club pick THE STRING DIARIES - for readers who loved THE GIRL WITH ALL THE GIFTS and Stephen King's THE STAND.

Citește tot Restrânge

Preț: 5189 lei

Preț vechi: 6758 lei
-23%

Puncte Express: 78

Preț estimativ în valută:
1003 1211$ 871£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781472228901
ISBN-10: 1472228901
Pagini: 544
Dimensiuni: 128 x 198 x 38 mm
Greutate: 0.38 kg
Editura: Headline