Cantitate/Preț
Produs

Richards, J: Snake Ropes

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 17 Jan 2013
Stunning fiction in the vein of Angela Carter and Margaret Atwood from debut author Jess Richards.
Citește tot Restrânge

Preț: 4965 lei

Preț vechi: 6564 lei
-24%

Puncte Express: 74

Preț estimativ în valută:
960 1144$ 823£

Carte disponibilă

Livrare economică 13-27 iulie
Livrare express 26-30 iunie pentru 3069 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781444737851
ISBN-10: 1444737856
Pagini: 343
Dimensiuni: 131 x 195 x 28 mm
Greutate: 0.24 kg
Editura: HODDER AND STOUGHTON LTD