Cantitate/Preț
Produs

Oxford Blood (Jemima Shore)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 29 Jan 2015
An atmospheric and gripping mystery set in Oxford from Lady Antonia Fraser's Jemima Shore detective series. Perfect for fans of MORSE and ENDEAVOUR.
Citește tot Restrânge

Din seria Jemima Shore

Preț: 5412 lei

Puncte Express: 81

Preț estimativ în valută:
1084 1206$ 935£

Carte disponibilă

Livrare economică 01-12 noiembrie
Livrare express 24-26 octombrie pentru 1378 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781780228525
ISBN-10: 178022852X
Pagini: 272
Dimensiuni: 126 x 198 x 20 mm
Greutate: 0.21 kg
Editura: Orion Publishing Group
Colecția Jemima Shore
Seria Jemima Shore