Cantitate/Preț
Produs

My Mother's Secret

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 10 Mar 2016
Now in paperback, this is a thought-provoking novel about a secret that can't be kept under wraps any longer, from the bestselling author of "Bad Behaviour" and "If You Were Me". With appeal to fans of Jane Green, Lisa Jewell and Marian Keyes.
Citește tot Restrânge

Preț: 4709 lei

Preț vechi: 6182 lei
-24%

Puncte Express: 71

Preț estimativ în valută:
912 1085$ 777£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781472210708
ISBN-10: 1472210700
Pagini: 496
Dimensiuni: 196 x 131 x 32 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Headline