Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

Laugh-Eteria: Poems and Drawings

De (autor) Editat de S. November
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – October 2000 – vârsta de la 7 până la 10 ani

Vezi toate premiile Carte premiată

If a poetry collection can be compared to a box of chocolates, this one is filled with trick candy Florian's jaunty rhymes and drawings are a natural for fans of Shel Silverstein, Jack Prelutsky, and Roald Dahl.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 5656 lei  Economic 2-4 săpt. +418 lei  11-19 zile
  Puffin Books – October 2000 5656 lei  Economic 2-4 săpt. +418 lei  11-19 zile
  HMH Books – April 2008 6508 lei  Economic 2-4 săpt. +485 lei  11-19 zile

Preț: 5656 lei

Puncte Express: 85

Preț estimativ în valută:
1106 1288$ 1002£

Carte disponibilă

Livrare economică 12-26 octombrie
Livrare express 09-17 octombrie pentru 1417 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780141309903
ISBN-10: 0141309903
Pagini: 160
Dimensiuni: 152 x 229 x 11 mm
Greutate: 0.19 kg
Editura: Puffin Books

Notă biografică

Douglas Florian is the author-illustrator of many books of poetry for middle and younger readers. He lives in New York City.
Douglas Florian is the author-illustrator of many books of poetry for middle and younger readers. He lives in New York City.

Premii