Cantitate/Preț
Produs

How to Love (Quercus Children's Books)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 03 Oct 2013 – vârsta de la 14 ani

A breathtaking debut for fans of "The Fault In Our Stars" and "The Perks Of Being A Wallflower". Ages: 14+

Citește tot Restrânge

Din seria Quercus Children's Books

Preț: 4585 lei

Preț vechi: 5500 lei
-17%

Puncte Express: 69

Preț estimativ în valută:
882 1036$ 755£

Carte disponibilă

Livrare economică 22 octombrie-03 noiembrie
Livrare express 02-06 octombrie pentru 2450 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781782060000
ISBN-10: 1782060006
Pagini: 389
Dimensiuni: 128 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Quercus Books
Seria Quercus Children's Books


Notă biografică

Katie Cotugno lives in Boston. How to Love is her first novel.