Cantitate/Preț
Produs

Bolt, B: Lonely Graves (Posthumus Mystery)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 2015
The first in a gripping Dutch crime series which uncovers a side of Amsterdam the tourists don't see; for fans of Donna Leon, Michael Dibdin and Fred Vargas.
Citește tot Restrânge

Din seria Posthumus Mystery

Preț: 4930 lei

Preț vechi: 5959 lei
-17%

Puncte Express: 74

Preț estimativ în valută:
954 1136$ 813£

Carte disponibilă

Livrare economică 27 august-08 septembrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781444787276
ISBN-10: 1444787276
Pagini: 336
Dimensiuni: 128 x 195 x 25 mm
Greutate: 0.23 kg
Editura: HODDER AND STOUGHTON LTD
Seria Posthumus Mystery