Cantitate/Preț
Produs

Birrias

Autor Jesse Valenciana
en Limba Engleză Hardback – 13 mar 2025
The hottest trend in Mexican restaurant dining, birria, turns out to be fun and easy to make at home—as the 60-plus recipes in Birrias amply demonstrate.
Citește tot Restrânge

Preț: 11219 lei

Preț vechi: 13760 lei
-18%

Puncte Express: 168

Carte disponibilă

Livrare economică 05-19 iunie
Livrare express 22-28 mai pentru 6387 lei

Specificații

ISBN-13: 9780760392690
ISBN-10: 0760392692
Pagini: 160
Dimensiuni: 192 x 238 x 16 mm
Greutate: 0.62 kg
Editura: Quarto Publishing Group USA, Inc.