Cantitate/Preț
Produs

Beyond the Wild River

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – October 2017

A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of The Essex Serpent, Eowyn Ivey and Stef Penney.

Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (1) 8663 lei  Economic 2-4 săpt. +658 lei  11-18 zile
  8663 lei  Economic 2-4 săpt. +658 lei  11-18 zile
CD-Audio (1) 31186 lei  Economic 2-4 săpt. +2359 lei  11-18 zile
  31186 lei  Economic 2-4 săpt. +2359 lei  11-18 zile

Preț: 5518 lei

Puncte Express: 83

Preț estimativ în valută:
1079 12100$ 974£

Cartea se retipărește

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473639690
ISBN-10: 1473639697
Pagini: 336
Dimensiuni: 129 x 198 x 22 mm
Greutate: 0.24 kg
Editura: Hodder & Stoughton