Cantitate/Preț
Produs

Beyond the Wild River

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – October 2017
A spellbinding and beautiful novel from a major new voice in fiction, perfect for fans of The Essex Serpent, Eowyn Ivey and Stef Penney.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (3) 4528 lei  Economic 17-29 zile +1350 lei  3-7 zile
  Hodder & Stoughton – October 2017 4528 lei  Economic 17-29 zile +1350 lei  3-7 zile
  Hodder & Stoughton – 20 Apr 2017 7351 lei  Economic 17-29 zile
  8677 lei  Economic 2-4 săpt. +659 lei  9-16 zile
CD-Audio (1) 29798 lei  Economic 2-4 săpt. +2253 lei  9-16 zile
  29798 lei  Economic 2-4 săpt. +2253 lei  9-16 zile

Preț: 4528 lei

Preț vechi: 5457 lei
-17%

Puncte Express: 68

Preț estimativ în valută:
906 1012$ 779£

Carte disponibilă

Livrare economică 08-20 noiembrie
Livrare express 25-29 octombrie pentru 2349 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473639690
ISBN-10: 1473639697
Pagini: 336
Dimensiuni: 129 x 198 x 22 mm
Greutate: 0.24 kg
Editura: Hodder & Stoughton