Cantitate/Preț
Produs

Trollhunters

De (autor) , Ilustrat de Sean Murray
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – November 2016 – vârsta de la 12 ani
The book behind the Netflix series - a funny and gruesome fantasy adventure for fans of Pan's Labyrinth.In San Bernardino, California, children are going missing.Now a Netflix original series, created by Dreamworks Animation.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4497 lei  Economic 2-4 săpt. +994 lei  6-8 zile
  Hot Key Books – November 2016 4497 lei  Economic 2-4 săpt. +994 lei  6-8 zile
  Hot Key Books – July 2015 5993 lei  Economic 2-4 săpt. +1333 lei  6-8 zile

Preț: 4497 lei

Preț vechi: 5009 lei
-10%

Puncte Express: 67

Preț estimativ în valută:
907 1031$ 813£

Carte disponibilă

Livrare economică 10-24 iulie
Livrare express 02-04 iulie pentru 1993 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781471405181
ISBN-10: 1471405184
Pagini: 322
Dimensiuni: 130 x 195 x 25 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Hot Key Books