Cantitate/Preț
Produs

The Liberation (Alchemy War)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 08 Dec 2016
Following The Mechanical and The Rising comes the third and final novel in this thrilling series of one individual's struggle for freedom - from the author dubbed "a major new talent" by George R. R. Martin. Perfect for fans of Paolo Bacigalupi, Ann Leckie and Neal Stephenson.
Citește tot Restrânge

Din seria Alchemy War

Preț: 5787 lei

Puncte Express: 87

Preț estimativ în valută:
1153 1278$ 972£

Carte disponibilă

Livrare economică 27 decembrie 19 - 03 ianuarie 20
Livrare express 17-19 decembrie pentru 1556 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356502342
ISBN-10: 0356502341
Pagini: 464
Dimensiuni: 198 x 129 x 30 mm
Greutate: 0.30 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Alchemy War
Seria Alchemy War