Cantitate/Preț
Produs

The Lazarus War: Artefact (The Lazarus War)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 23 Feb 2016
For fans of The Edge of Tomorrow, Alien and James S. A. Corey's Expanse series comes an explosive new space fleet adventure that will thrill science fiction and space opera fans worldwide. Jack Campbell, author of the Lost Fleet novels calls it 'a gripping read that moves at warp speed'
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 6139 lei  Economic 26-32 zile +607 lei  7-11 zile
  Little Brown Book Group – 23 Feb 2016 6139 lei  Economic 26-32 zile +607 lei  7-11 zile
  Little Brown Book Group – 26 May 2016 6797 lei  Economic 26-32 zile +698 lei  7-11 zile

Din seria The Lazarus War

Preț: 6139 lei

Puncte Express: 92

Preț estimativ în valută:
1181 1385$ 1013£

Carte disponibilă

Livrare economică 21-27 octombrie
Livrare express 02-06 octombrie pentru 1606 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356505466
ISBN-10: 0356505464
Pagini: 464
Dimensiuni: 126 x 197 x 31 mm
Greutate: 0.31 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția The Lazarus War
Seria The Lazarus War