Cantitate/Preț
Produs

The Apartment

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 23 Mar 2017 – vârsta de la 18 ani
A high-concept thriller from the combined talents of Sarah Lotz and Louis Greenberg writing as S.L. Grey in the vein of Stephen King and Agatha Christie.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 3693 lei  Economic 2-4 săpt. +1403 lei  6-8 zile
  Pan Macmillan – 23 Mar 2017 3693 lei  Economic 2-4 săpt. +1403 lei  6-8 zile
  Anchor Books – 7599 lei  Economic 2-4 săpt. +583 lei  10-17 zile

Preț: 3693 lei

Preț vechi: 4724 lei
-22%

Puncte Express: 55

Preț estimativ în valută:
756 885$ 671£

Carte disponibilă

Livrare economică 03-17 octombrie
Livrare express 25-27 septembrie pentru 2402 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781447266563
ISBN-10: 1447266560
Pagini: 304
Dimensiuni: 128 x 195 x 25 mm
Greutate: 0.22 kg
Editura: Pan Macmillan
Colecția Pan Books