Cantitate/Preț
Produs

The Apartment

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 23 Mar 2017 – vârsta de la 18 ani
A high-concept thriller from the combined talents of Sarah Lotz and Louis Greenberg writing as S.L. Grey in the vein of Stephen King and Agatha Christie.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 3704 lei  Economic 2-4 săpt. +1408 lei  3-7 zile
  Pan Macmillan – 23 Mar 2017 3704 lei  Economic 2-4 săpt. +1408 lei  3-7 zile
  Anchor Books – 8843 lei  Economic 2-4 săpt. +685 lei  9-16 zile

Preț: 3704 lei

Preț vechi: 4739 lei
-22%

Puncte Express: 56

Preț estimativ în valută:
759 864$ 683£

Carte disponibilă

Livrare economică 02-16 ianuarie 19
Livrare express 22-26 decembrie pentru 2407 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781447266563
ISBN-10: 1447266560
Pagini: 304
Dimensiuni: 128 x 195 x 25 mm
Greutate: 0.22 kg
Editura: Pan Macmillan
Colecția Pan Books