Cantitate/Preț
Produs

Dead Man's Daughter (A DI Meg Dalton thriller)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 04 Apr 2019
`A formidable newcomer to British crime writing' Daily Mail `Outstanding' Stephen Booth A gripping thriller set in the atmospheric Peak District, perfect for fans of Val McDermid, Broadchurch and Happy Valley
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 7937 lei  Economic 14-20 zile +841 lei  5-7 zile
  HarperCollins Publishers – 04 Apr 2019 7937 lei  Economic 14-20 zile +841 lei  5-7 zile
Carte Hardback (1) 8161 lei  Economic 14-20 zile +1063 lei  5-7 zile
  HarperCollins Publishers – 04 Apr 2019 8161 lei  Economic 14-20 zile +1063 lei  5-7 zile

Preț: 8161 lei

Nou

Puncte Express: 122

Preț estimativ în valută:
1634 1832$ 1416£

Carte disponibilă

Livrare economică 09-15 mai
Livrare express 30 aprilie-02 mai pentru 2062 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008214654
ISBN-10: 0008214654
Pagini: 384
Dimensiuni: 159 x 240 x 33 mm
Greutate: 0.60 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Colecția A DI Meg Dalton thriller
Seria A DI Meg Dalton thriller