Cantitate/Preț
Produs

Dead Man's Daughter (A DI Meg Dalton thriller)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 18 Mar 2019
A chilling and powerful thriller set in the atmospheric Peak District that will have you on the edge of your seat. Perfect for fans of Val McDermid, Susie Steiner and Broadchurch.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 8243 lei  Economic 13-19 zile +869 lei  7-11 zile
  HarperCollins Publishers – 04 Apr 2019 8243 lei  Economic 13-19 zile +869 lei  7-11 zile
Carte Hardback (1) 8492 lei  Economic 13-19 zile +1123 lei  7-11 zile
  HarperCollins Publishers – 18 Mar 2019 8492 lei  Economic 13-19 zile +1123 lei  7-11 zile

Din seria A DI Meg Dalton thriller

Preț: 8492 lei

Puncte Express: 127

Preț estimativ în valută:
1692 1876$ 1429£

Carte disponibilă

Livrare economică 06-12 februarie
Livrare express 31 ianuarie-04 februarie pentru 2122 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008214654
ISBN-10: 0008214654
Pagini: 384
Dimensiuni: 242 x 163 x 32 mm
Greutate: 0.61 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Colecția A DI Meg Dalton thriller
Seria A DI Meg Dalton thriller