Cantitate/Preț
Produs

Dead Man's Daughter (A DI Meg Dalton thriller)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Hardback – 18 Mar 2019
A chilling and powerful thriller set in the atmospheric Peak District that will have you on the edge of your seat. Perfect for fans of Val McDermid, Susie Steiner and Broadchurch.
Citește tot Restrânge

Din seria A DI Meg Dalton thriller

Preț: 7232 lei

Preț vechi: 8307 lei
-13%

Puncte Express: 108

Preț estimativ în valută:
1413 1713$ 1250£

Cartea se retipărește

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008214654
ISBN-10: 0008214654
Pagini: 384
Dimensiuni: 242 x 163 x 32 mm
Greutate: 0.61 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Colecția A DI Meg Dalton thriller
Seria A DI Meg Dalton thriller