Cantitate/Preț
Produs

Blood Mother (Flesh and Blood series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 23 Feb 2017
The worst mistake you'll ever make is trusting the wrong man. The second thrilling Flesh and Blood novel, perfect for fans of Kimberley Chambers and Mandasue Heller.
Citește tot Restrânge

Preț: 3850 lei

Preț vechi: 4422 lei
-13%

Puncte Express: 58

Preț estimativ în valută:
787 927$ 706£

Carte disponibilă

Livrare economică 12-24 octombrie
Livrare express 28 septembrie-02 octombrie pentru 2139 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473625693
ISBN-10: 1473625696
Pagini: 480
Dimensiuni: 197 x 131 x 31 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Hodder & Stoughton
Colecția Flesh and Blood Series
Seria Flesh and Blood series