Cantitate/Preț
Produs

Blood Mother (Flesh and Blood series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 23 Feb 2017
The worst mistake you'll ever make is trusting the wrong man. The second thrilling Flesh and Blood novel, perfect for fans of Kimberley Chambers and Mandasue Heller.
Citește tot Restrânge

Preț: 3674 lei

Preț vechi: 4879 lei
-25%

Puncte Express: 55

Preț estimativ în valută:
749 $ 657£

Carte disponibilă

Livrare economică 13-25 iulie
Livrare express 28-30 iunie pentru 2914 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473625693
ISBN-10: 1473625696
Pagini: 480
Dimensiuni: 197 x 131 x 31 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Hodder & Stoughton
Colecția Flesh and Blood Series
Seria Flesh and Blood series