Cantitate/Preț
Produs

Blood Mother (Flesh and Blood series)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 23 Feb 2017
The worst mistake you'll ever make is trusting the wrong man. The second thrilling Flesh and Blood novel, perfect for fans of Kimberley Chambers and Mandasue Heller.
Citește tot Restrânge

Preț: 3959 lei

Preț vechi: 4548 lei
-13%

Puncte Express: 59

Preț estimativ în valută:
794 898$ 683£

Carte disponibilă

Livrare economică 12-24 aprilie
Livrare express 29 martie-02 aprilie pentru 2177 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473625693
ISBN-10: 1473625696
Pagini: 480
Dimensiuni: 197 x 131 x 31 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Hodder & Stoughton
Colecția Flesh and Blood Series
Seria Flesh and Blood series