Cantitate/Preț
Produs

Wray Delaney Book 2

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – November 2018
'What some might call beauty, I find monstrous' A stunning retelling of Beauty and the Beast, for fans of The Essex Serpent, The Mermaid and Mrs Hancock and The Silent Companions.
Citește tot Restrânge

Preț: 6776 lei

Puncte Express: 102

Preț estimativ în valută:
1358 1541$ 1163£

Carte disponibilă

Livrare economică 29 martie-10 aprilie
Livrare express 22-26 martie pentru 1485 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008217358
ISBN-10: 0008217351
Pagini: 384
Dimensiuni: 159 x 240 x 35 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: HarperCollins Publishers