Cantitate/Preț
Produs

Wray Delaney Book 2

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – November 2018
'What some might call beauty, I find monstrous' A stunning retelling of Beauty and the Beast, for fans of The Essex Serpent, The Mermaid and Mrs Hancock and The Silent Companions.
Citește tot Restrânge

Preț: 7268 lei

Precomandă

Puncte Express: 109

Preț estimativ în valută:
1484 1694$ 1317£

Carte nepublicată încă

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008217358
ISBN-10: 0008217351
Pagini: 384
Dimensiuni: 159 x 240 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: HarperCollins Publishers