Cantitate/Preț
Produs

Who Are You, Really?: The Surprising Puzzle of Personality (TED Books)

De (autor)
Notă Books Express:  5.00 · o notă - 1 recenzie  
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Hardback – 15 Aug 2017
Acclaimed writer and thinker Dr Brian Little challenges what we think we know about how our personality is shaped. Perfect for readers of Susan Cain's Quiet and Susan David's Emotional Agility.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Hardback (2) 4750 lei  Economic 25-37 zile +1105 lei  11-16 zile
  Simon&Schuster – 15 Aug 2017 4750 lei  Economic 25-37 zile +1105 lei  11-16 zile
  Simon & Schuster/ Ted – 15 Nov 2016 9080 lei  Economic 3-5 săpt. +691 lei  17-25 zile

Din seria TED Books

Preț: 4750 lei

Preț vechi: 5486 lei
-13%

Puncte Express: 71

Preț estimativ în valută:
928 1130$ 827£

Carte disponibilă

Livrare economică 19 februarie-03 martie
Livrare express 05-10 februarie pentru 2104 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781471156113
ISBN-10: 1471156117
Pagini: 128
Ilustrații: 4 col Throughout
Dimensiuni: 3226 x 4521 x 15 mm
Greutate: 0.2 kg
Editura: Simon&Schuster
Colecția Simon & Schuster UK
Seria TED Books


Recenzii de la cititorii Books Express


Anonim a dat nota:

Aceasta carte m-a ajutat sa imi dau seama despre ce fel de persoana sunt si cum fiecare decizie pe care o fac imi influenteaza personalitatea. O recomand tuturor celor care isi doresc sa ajunga sa stie cine sunt ei cu adevarat si care vor sa invete cum sa isi influenteze singuri viitorul.

Citește tot Restrânge