Cantitate/Preț
Produs

Who Are You, Really?: The Surprising Puzzle of Personality (TED Books)

De (autor)
Notă Books Express:  5.00 · o notă - 1 recenzie  
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 15 Aug 2017
Acclaimed writer and thinker Dr Brian Little challenges what we think we know about how our personality is shaped. Perfect for readers of Susan Cain's Quiet and Susan David's Emotional Agility.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Hardback (2) 4670 lei  Economic 18-30 zile
  Simon&Schuster – 15 Aug 2017 4670 lei  Economic 18-30 zile
  Simon & Schuster/ Ted – 15 Nov 2016 8985 lei  Economic 2-4 săpt. +682 lei  10-18 zile

Din seria TED Books

Preț: 4670 lei

Preț vechi: 5393 lei
-13%

Puncte Express: 70

Preț estimativ în valută:
938 1036$ 827£

Carte disponibilă

Livrare economică 11-23 octombrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781471156113
ISBN-10: 1471156117
Pagini: 128
Ilustrații: 4 col Throughout
Dimensiuni: 3226 x 4521 x 15 mm
Greutate: 0.20 kg
Editura: Simon&Schuster
Colecția Simon & Schuster UK
Seria TED Books


Recenzii de la cititorii Books Express


Anonim a dat nota:

Aceasta carte m-a ajutat sa imi dau seama despre ce fel de persoana sunt si cum fiecare decizie pe care o fac imi influenteaza personalitatea. O recomand tuturor celor care isi doresc sa ajunga sa stie cine sunt ei cu adevarat si care vor sa invete cum sa isi influenteze singuri viitorul.

Citește tot Restrânge