Cantitate/Preț
Produs

Vowed (The Blackhart Legacy)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 26 Jan 2017
This is the second book in Liz de Jager's compelling YA trilogy. It is perfect for fans of Cassandra Clare, Melissa Marr and those who love otherworldly excitement in their fiction.
Citește tot Restrânge

Din seria The Blackhart Legacy

Preț: 7201 lei

Preț vechi: 9415 lei
-24%

Puncte Express: 108

Preț estimativ în valută:
1436 1590$ 1229£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781509853533
ISBN-10: 1509853537
Pagini: 496
Dimensiuni: 153 x 234 x 43 mm
Greutate: 0.73 kg
Editura: Pan Macmillan
Seria The Blackhart Legacy