Cantitate/Preț
Produs

This is Your Life, Harriet Chance!

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 25 Feb 2016
Now in paperback, this novel follows a very special almost-octogenarian as she sets off on an ill-conceived Alaskan cruise. With appeal to fans of Jonas Jonasson and Maria Semple.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (3) 3957 lei  Economic 2-4 săpt. +807 lei  5-7 zile
  Random House – 25 Feb 2016 3957 lei  Economic 2-4 săpt. +807 lei  5-7 zile
  Random House – 24 Sep 2015 6804 lei  Economic 2-4 săpt. +4370 lei  6-13 zile
  Algonquin Books – 31 May 2016 8364 lei  Economic 2-4 săpt. +645 lei  11-18 zile

Preț: 3957 lei

Preț vechi: 4397 lei
-10%

Puncte Express: 59

Preț estimativ în valută:
792 902$ 687£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-19 aprilie
Livrare express 27-29 martie pentru 1806 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780099592679
ISBN-10: 0099592673
Pagini: 304
Dimensiuni: 126 x 198 x 25 mm
Greutate: 0.22 kg
Editura: Random House
Colecția Windmill Books