Cantitate/Preț
Produs

The Year After

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 13 Sep 2012
An evocative, romantic novel from the author of THE CONJUROR'S BIRD, a Richard & Judy bestseller, perfect for fans of Downton Abbey and Upstairs Downstairs
Citește tot Restrânge

Preț: 4556 lei

Preț vechi: 6605 lei
-31%

Puncte Express: 68

Preț estimativ în valută:
882 1072$ 758£

Carte disponibilă

Livrare economică 09-21 iulie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780340980446
ISBN-10: 0340980443
Pagini: 416
Ilustrații: None
Dimensiuni: 131 x 207 x 30 mm
Greutate: 0.26 kg
Editura: Hodder & Stoughton