Cantitate/Preț
Produs

The Truth Will Out: Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DCI Helen Lavery

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 17 Mar 2014
'Tense and cop-savvy.' Phil Rickman 'If you like Agatha Christie, Patricia Cornwall and Gillian Flynn, you'll love The Truth Will Out.' Mari Ellis Dunning A gripping thriller perfect for fans of Gillian Flynn, S.J. Watson, B A Paris and Sophie Hannah
Citește tot Restrânge

Preț: 8460 lei

Puncte Express: 127

Preț estimativ în valută:
1628 1911$ 1396£

Carte disponibilă

Livrare economică 14-28 octombrie
Livrare express 09-19 octombrie pentru 1625 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781909878556
ISBN-10: 1909878553
Pagini: 256
Dimensiuni: 128 x 197 x 20 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: Legend Press Ltd