Cantitate/Preț
Produs

The Misfit's Manifesto (TED Books)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 24 Oct 2017
By reclaiming and celebrating the word 'misfit', Lidia Yuknavitch makes a powerful case for not fitting in - for recognising the beauty, and difficulty, in forging an original path. Perfect for fans of Brene Brown's Daring Greatly and Elizabeth Gilbert's Big Magic.
Citește tot Restrânge

Din seria TED Books

Preț: 4874 lei

Preț vechi: 5452 lei
-11%

Puncte Express: 73

Preț estimativ în valută:
975 1088$ 853£

Carte disponibilă

Livrare economică 07-19 iunie
Livrare express 24-28 mai pentru 1989 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781471162329
ISBN-10: 147116232X
Pagini: 160
Ilustrații: 4-colour with integrated illustrations
Dimensiuni: 127 x 178 x 406 mm
Greutate: 0.23 kg
Editura: Simon&Schuster
Colecția Simon & Schuster UK
Seria TED Books