Cantitate/Preț
Produs

The Law of Nines (Sword of Truth, nr. 0.2)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – December 2012

A small town American thriller, this is ideal for fans of Dean Koontz and Stephen King. From the author of "Severed Souls, The Omen Machine" and "The Third Kingdom", it features clever, buried connections to his previous books to satisfy long-term fans.

Citește tot Restrânge

Din seria Sword of Truth

Preț: 7342 lei

Preț vechi: 8495 lei
-14%

Puncte Express: 110

Preț estimativ în valută:
1420 1688$ 1217£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007303670
ISBN-10: 000730367X
Pagini: 502
Dimensiuni: 128 x 195 x 35 mm
Greutate: 0.36 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Seria Sword of Truth