Cantitate/Preț
Produs

The Law of Nines (Sword of Truth, nr. 0.2)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – December 2012

A small town American thriller, this is ideal for fans of Dean Koontz and Stephen King. From the author of "Severed Souls, The Omen Machine" and "The Third Kingdom", it features clever, buried connections to his previous books to satisfy long-term fans.

Citește tot Restrânge

Din seria Sword of Truth

Preț: 11440 lei

Puncte Express: 172

Preț estimativ în valută:
2201 2484$ 1865£

Carte disponibilă

Livrare economică 16-22 decembrie
Livrare express 09-16 decembrie pentru 1941 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007303670
ISBN-10: 000730367X
Pagini: 502
Dimensiuni: 128 x 195 x 35 mm
Greutate: 0.36 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Seria Sword of Truth