Cantitate/Preț
Produs

The It Girl 03: Don't Tell The Bridesmaid

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 12 Jan 2017 – vârsta de la 10 ani
The third book in the hilariously funny and charming "The It Girl" series, perfect for fans of Louise Rennison and "Geek Girl".
Citește tot Restrânge

Preț: 3851 lei

Puncte Express: 58

Preț estimativ în valută:
788 897$ 706£

Carte disponibilă

Livrare economică 31 august-11 septembrie
Livrare express 23-25 august pentru 1365 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781405278270
ISBN-10: 1405278277
Pagini: 298
Dimensiuni: 128 x 198 x 22 mm
Greutate: 0.21 kg
Editura: Egmont Books