Cantitate/Preț
Produs

The Investigation

De (autor) Traducere de Chi-Young Kim
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 12 Feb 2015
At once a captivating mystery and an epic lament for freedom and humanity in the darkest of times, The Investigation - inspired by a true story - is a sweeping, gripping tale perfect for fans of The Shadow of the Wind.
Citește tot Restrânge

Preț: 4711 lei

Preț vechi: 6552 lei
-28%

Puncte Express: 71

Preț estimativ în valută:
912 1074$ 780£

Carte disponibilă

Livrare economică 20-25 august
Livrare express 04-06 august pentru 3314 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781447228257
ISBN-10: 1447228251
Pagini: 336
Dimensiuni: 130 x 198 x 25 mm
Greutate: 0.24 kg
Ediția: Main Market Ed
Editura: Pan Macmillan