Cantitate/Preț
Produs

The Hand That Feeds You

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 02 Jul 2015
A riveting novel for fans of Gillian Flynn and Patricia Highsmith, about a woman in an intense relationship with a man who is not what he seems
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 6873 lei  Economic 26-38 zile
  Simon&Schuster – 02 Jul 2015 6873 lei  Economic 26-38 zile
  Scribner – 05 Jul 2016 9115 lei  Economic 22-36 zile +694 lei  17-25 zile

Preț: 6873 lei

Preț vechi: 7939 lei
-13%

Puncte Express: 103

Preț estimativ în valută:
1343 1629$ 1193£

Carte disponibilă

Livrare economică 12-24 februarie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781471148576
ISBN-10: 1471148572
Pagini: 288
Dimensiuni: 153 x 234 mm
Ediția: ANZ Only
Editura: Simon&Schuster
Colecția Simon & Schuster UK