Cantitate/Preț
Produs

The Hand That Feeds You

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 02 Jul 2015
A riveting novel for fans of Gillian Flynn and Patricia Highsmith, about a woman in an intense relationship with a man who is not what he seems
Citește tot Restrânge

Preț: 7027 lei

Preț vechi: 8118 lei
-13%

Puncte Express: 105

Preț estimativ în valută:
1400 1553$ 1196£

Carte disponibilă

Livrare economică 07-19 februarie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781471148576
ISBN-10: 1471148572
Pagini: 288
Dimensiuni: 153 x 234 mm
Ediția: ANZ Only
Editura: Simon&Schuster
Colecția Simon & Schuster UK