Cantitate/Preț
Produs

The Golem and the Djinni

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 07 Jan 2014
THESE NEWCOMERS ARE DIFFERENT. THEY WILL CHANGE EVERYTHING. For fans of The Essex Serpent and The Mermaid and Mrs Hancock. `By far my favourite book of of the year' Guardian `One of only two novels I've ever loved whose main characters are not human' Barbara Kingsolver
Citește tot Restrânge

Preț: 7002 lei

Puncte Express: 105

Preț estimativ în valută:
1355 1648$ 1164£

Carte disponibilă

Livrare economică 08-14 iulie
Livrare express 19-23 iunie pentru 1910 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007480197
ISBN-10: 0007480199
Pagini: 646
Dimensiuni: 130 x 198 x 45 mm
Greutate: 0.47 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Colecția Blue Door