Cantitate/Preț
Produs

The Gathering Of The Lost (Wall of Night)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 10 Feb 2013
The second instalment in this incredibly addictive fantasy series - perfect for readers of Robin Hobb, George R. R. Martin and Elizabeth Moon. Epic fantasy from a David Gemmell Award-winning author.
Citește tot Restrânge

Din seria Wall of Night

Preț: 5773 lei

Preț vechi: 6911 lei
-16%

Puncte Express: 87

Preț estimativ în valută:
1116 1330$ 957£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780356500034
ISBN-10: 0356500039
Pagini: 608
Dimensiuni: 126 x 198 x 43 mm
Greutate: 0.42 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Wall of Night
Seria Wall of Night