Cantitate/Preț
Produs

The Boleyn Reckoning (Anne Boleyn Trilogy)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 16 Jul 2015
The final book in the Anne Boleyn trilogy with a twist - what if she had given birth to a son? For fans of Philippa Gregory and Alison Weir.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 3928 lei  Economic 2-4 săpt. +916 lei  5-7 zile
  Ebury Publishing – 16 Jul 2015 3928 lei  Economic 2-4 săpt. +916 lei  5-7 zile
  BALLANTINE BOOKS – 15 Jul 2014 7767 lei  Economic 2-4 săpt. +597 lei  9-16 zile

Din seria Anne Boleyn Trilogy

Preț: 3928 lei

Preț vechi: 4356 lei
-10%

Puncte Express: 59

Preț estimativ în valută:
799 911$ 708£

Carte disponibilă

Livrare economică 31 ianuarie-14 februarie
Livrare express 22-24 ianuarie pentru 1915 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780091956509
ISBN-10: 0091956501
Pagini: 416
Dimensiuni: 123 x 198 x 30 mm
Greutate: 0.29 kg
Editura: Ebury Publishing
Colecția Anne Boleyn Trilogy
Seria Anne Boleyn Trilogy