Cantitate/Preț
Produs

The Boleyn Reckoning (Anne Boleyn Trilogy)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 16 Jul 2015
The final book in the Anne Boleyn trilogy with a twist - what if she had given birth to a son? For fans of Philippa Gregory and Alison Weir.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 3864 lei  Economic 2-4 săpt. +1562 lei  6-10 zile
  Ebury Publishing – 16 Jul 2015 3864 lei  Economic 2-4 săpt. +1562 lei  6-10 zile
  BALLANTINE BOOKS – 14 Jul 2014 7190 lei  Economic 2-4 săpt. +866 lei  11-17 zile

Din seria Anne Boleyn Trilogy

Preț: 3864 lei

Preț vechi: 4730 lei
-18%

Puncte Express: 58

Preț estimativ în valută:
789 969$ 689£

Carte disponibilă

Livrare economică 05-19 mai
Livrare express 27 aprilie-01 mai pentru 2561 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780091956509
ISBN-10: 0091956501
Pagini: 416
Dimensiuni: 123 x 198 x 30 mm
Greutate: 0.29 kg
Editura: Ebury Publishing
Colecția Anne Boleyn Trilogy
Seria Anne Boleyn Trilogy