Cantitate/Preț
Produs

St. Germain, J: Son of a Gun

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – February 2014
In the tradition of Tobias Wolff, James Ellroy and Mary Karr, a stunning memoir of a mother-son relationship that is also the searing, unflinching account of a murder and its aftermath.
Citește tot Restrânge

Preț: 7229 lei

Preț vechi: 8381 lei
-14%

Puncte Express: 108

Preț estimativ în valută:
1391 1633$ 1191£

Carte disponibilă

Livrare economică 28 octombrie-03 noiembrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781782390640
ISBN-10: 1782390642
Pagini: 242
Dimensiuni: 148 x 208 x 27 mm
Greutate: 0.29 kg
Editura: ATLANTIC BOOKS LTD