Cantitate/Preț
Produs

Sorcerer to the Crown: Sorcerer to the Crown novels

Autor Zen Cho
en Limba Engleză Paperback – 28 iul 2016
A treat for fans of Jonathan Strange and Mr Norell and Georgette Heyer - a Regency romp with a pinch of fairyland.
Citește tot Restrânge

Preț: 3317 lei

Preț vechi: 5414 lei
-39%

Puncte Express: 50

Preț estimativ în valută:
635 687$ 542£

Carte disponibilă

Livrare economică 18 martie-01 aprilie
Livrare express 01-07 martie pentru 4153 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781447299462
ISBN-10: 1447299469
Pagini: 384
Dimensiuni: 130 x 195 x 27 mm
Greutate: 0.28 kg
Ediția:Main Market Ed
Editura: Pan Macmillan
Colecția Sorcerer to the Crown novels
Seria Sorcerer to the Crown novels


Notă biografică