Cantitate/Preț
Produs

Skin: a gripping historical page-turner perfect for fans of Game of Thrones

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 16 Jun 2016
SKIN is a thrilling and full-blooded historical novel perfect for fans of Game of Thrones and Sky Atlantic's Britannia.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (1) 4565 lei  Economic 26-38 zile +2570 lei  5-9 zile
  Hodder & Stoughton – 16 Jun 2016 4565 lei  Economic 26-38 zile +2570 lei  5-9 zile
Hardback (1) 7506 lei  Economic 22-36 zile
  Hodder & Stoughton – 06 Aug 2015 7506 lei  Economic 22-36 zile

Preț: 4565 lei

Preț vechi: 6617 lei
-31%

Puncte Express: 68

Preț estimativ în valută:
878 1031$ 752£

Carte disponibilă

Livrare economică 22 octombrie-03 noiembrie
Livrare express 01-05 octombrie pentru 3569 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781473616431
ISBN-10: 1473616433
Pagini: 384
Dimensiuni: 129 x 199 x 29 mm
Greutate: 0.26 kg
Editura: Hodder & Stoughton