Cantitate/Preț
Produs

Secrets and Spies (Magic Trix)

De (autor) Ilustrat de Erica-jane Waters
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 02 Jan 2014
The 5th book in the magical series, ideal for fans of "Rainbow Magic", with illustrations by Erica-Jane Waters. With fun, friendship and magical mayhem. Ages: 7+
Citește tot Restrânge

Din seria Magic Trix

Preț: 2916 lei

Preț vechi: 3095 lei
-6%

Puncte Express: 44

Preț estimativ în valută:
598 680$ 538£

Carte disponibilă

Livrare economică 04-16 ianuarie 19

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781444007855
ISBN-10: 1444007858
Pagini: 128
Ilustrații: illustrations
Dimensiuni: 132 x 197 x 10 mm
Greutate: 0.13 kg
Editura: Hachette Children's Group
Seria Magic Trix