Cantitate/Preț
Produs

Raptor

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Hardback – 11 Feb 2016
A stunning debut in the tradition of Robert Macfarlane and Helen Macdonald
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (1) 6629 lei  Economic 24-30 zile +529 lei  4-8 zile
  HarperCollins Publishers – March 2017 6629 lei  Economic 24-30 zile +529 lei  4-8 zile
Hardback (1) 15671 lei  Economic 17-23 zile +1304 lei  10-17 zile
  HarperCollins Publishers – 11 Feb 2016 15671 lei  Economic 17-23 zile +1304 lei  10-17 zile

Preț: 15671 lei

Puncte Express: 235

Preț estimativ în valută:
3016 3539$ 2582£

Carte disponibilă

Livrare economică 14-20 octombrie
Livrare express 07-14 octombrie pentru 2303 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007459872
ISBN-10: 0007459874
Pagini: 384
Dimensiuni: 141 x 223 x 38 mm
Greutate: 0.53 kg
Editura: HarperCollins Publishers