Cantitate/Preț
Produs

Pomare, J: Call Me Evie


en Paperback – 3 oct 2019
A stunning psychological thriller set between Australia and New Zealand, perfect for fans of Gillian Flynn and hit TV series TOP OF THE LAKE.
Citește tot Restrânge

Preț: 9374 lei

Puncte Express: 141

Preț estimativ în valută:
1794 1938$ 1516£

Carte tipărită la comandă

Livrare economică 26 iulie-09 august

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780751573893
ISBN-10: 0751573892
Pagini: 416
Dimensiuni: 126 x 196 x 20 mm
Greutate: 0.29 kg
Editura: Little Brown Book Group