Cantitate/Preț
Produs

Paulson-Ellis, M: The Other Mrs Walker

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 08 Mar 2016
A beguiling debut novel for fans of Kate Atkinson and Catherine O'Flynn.
Citește tot Restrânge

Preț: 6831 lei

Preț vechi: 8963 lei
-24%

Puncte Express: 102

Preț estimativ în valută:
1315 1555$ 1124£

Carte disponibilă

Livrare economică 07-21 octombrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781447293910
ISBN-10: 1447293916
Pagini: 448
Dimensiuni: 156 x 233 x 35 mm
Greutate: 0.59 kg
Ediția: Air Iri OME
Editura: Pan Macmillan