Cantitate/Preț
Produs

Other Side of the Street (Lavender Road)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 05 Apr 2017
A poignant and nostalgic saga about the resilient residents of a south London street during the Second World War. Perfect reading for fans of Katie Flynn and Ellie Dean.
Citește tot Restrânge

Din seria Lavender Road

Preț: 9954 lei

Preț vechi: 13368 lei
-26%

Puncte Express: 149

Preț estimativ în valută:
2032 $ 1786£

Cartea se retipărește

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781472231529
ISBN-10: 147223152X
Pagini: 544
Dimensiuni: 156 x 240 x 50 mm
Greutate: 0.83 kg
Editura: Headline
Seria Lavender Road