Cantitate/Preț
Produs

On the Other Side

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 23 Feb 2017
The No. 1 Sunday Times bestselling novel from Carrie Hope Fletcher - perfect for fans of Cecelia Ahern
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 4480 lei  Economic 2-4 săpt. +2248 lei  6-10 zile
  Little Brown Book Group – 23 Feb 2017 4480 lei  Economic 2-4 săpt. +2248 lei  6-10 zile
  Little Brown Book Group – 14 Jul 2016 6192 lei  Economic 2-4 săpt. +3037 lei  6-10 zile

Preț: 4480 lei

Preț vechi: 5926 lei
-24%

Puncte Express: 67

Preț estimativ în valută:
914 $ 801£

Carte disponibilă

Livrare economică 07-21 iulie
Livrare express 29 iunie-03 iulie pentru 3247 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780751563160
ISBN-10: 0751563161
Pagini: 432
Dimensiuni: 123 x 198 x 35 mm
Greutate: 0.34 kg
Editura: Little Brown Book Group
Colecția Sphere