Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

Not That Kind of Girl (Superwoman)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – May 2015

For readers of Nora Ephron, Tina Fey, and David Sedaris, this hilarious, poignant, and extremely frank collection of personal essays confirms Lena Dunham - the acclaimed creator, producer, and star of HBO's 'Girls' - as one of the brightest and most original writers working today.

Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 4960 lei  Economic 17-29 zile +1269 lei  4-8 zile
  HarperCollins Publishers – May 2015 4960 lei  Economic 17-29 zile +1269 lei  4-8 zile
  Random House Trade – October 2015 8791 lei  Economic 10-16 zile +735 lei  1-2 săpt.
Hardback (1) 9091 lei  Economic 17-29 zile
  HarperCollins Publishers – 30 Sep 2014 9091 lei  Economic 17-29 zile

Din seria Superwoman

Preț: 4960 lei

Preț vechi: 5710 lei
-13%

Puncte Express: 74

Preț estimativ în valută:
977 1148$ 880£

Carte disponibilă

Livrare economică 21 august-02 septembrie
Livrare express 08-12 august pentru 2268 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007515547
ISBN-10: 0007515545
Pagini: 288
Dimensiuni: 128 x 198 x 27 mm
Greutate: 0.28 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Colecția Fourth Estate
Seria Superwoman