Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

My Not So Functional Family

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 22 Aug 2019
For fans of Lucy Vine, Louise Pentland and Sophie Kinsella, My Not So Functional Family is a laugh-out-loud story that anyone with siblings will relate to. With the big day drawing near, and her family close to falling out, Claudia must decide what she really wants, or doesn't want .
Citește tot Restrânge

Preț: 4120 lei

Preț vechi: 4578 lei
-10%

Puncte Express: 62

Preț estimativ în valută:
812 894$ 730£

Carte disponibilă

Livrare economică 13-27 aprilie
Livrare express 03-07 aprilie pentru 2037 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781785769283
ISBN-10: 1785769286
Pagini: 312
Dimensiuni: 130 x 198 x 22 mm
Greutate: 0.25 kg
Editura: Bonnier Zaffre Ltd.
Colecția Zaffre