Cantitate/Preț
Produs

Mersey Girl

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 08 Mar 2017
A gritty and pageturning saga, ideal for fans of Maureen Lee. Previously published under the title "Going Home To Liverpool".
Citește tot Restrânge

Preț: 3627 lei

Preț vechi: 3990 lei
-9%

Puncte Express: 54

Preț estimativ în valută:
743 868$ 661£

Carte disponibilă

Livrare economică 03-17 octombrie
Livrare express 22-26 septembrie pentru 1987 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780091956356
ISBN-10: 0091956358
Pagini: 400
Dimensiuni: 126 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.37 kg
Editura: Ebury Publishing