Cantitate/Preț
Produs

Marsh King's Daughter

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 30 Jun 2020

Perfect for fans of Fiona Barton, Ruth Ware and Claire Douglas, this is an unforgettable, read-in-one-sitting thriller packed with gripping suspense. *** SOON TO BE A MAJOR FILM ***

Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 5402 lei  5 zile
  Little Brown Book Group – 30 Jun 2020 5402 lei  5 zile
  G P PUTNAM SONS – 17 Apr 2018 9797 lei  3-5 săpt. +729 lei  10-18 zile
Hardback (1) 24112 lei  24-30 zile +646 lei  4-10 zile
  F A Thorpe (Publishers) – March 2018 24112 lei  24-30 zile +646 lei  4-10 zile

Preț: 5402 lei

Preț vechi: 6219 lei
-13%

Puncte Express: 81

Preț estimativ în valută:
1040 1180$ 869£

Carte în stoc

Livrare din stoc 29 ianuarie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780751581751
ISBN-10: 0751581755
Pagini: 400
Dimensiuni: 197 x 126 x 44 mm
Greutate: 0.29 kg
Editura: Little Brown Book Group