Cantitate/Preț
Produs

Killing Bay

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 20 Feb 2017
A second book in the crime series set on the Faroe Island, featuring Detective Jan Reyna, a native Faroese who has grown up in Britain but returns to the islands. Follows on from "The Blood Strand", with appeal to fans of Ann Cleeves and Peter May.
Citește tot Restrânge

Preț: 4385 lei

Preț vechi: 5383 lei
-19%

Puncte Express: 66

Preț estimativ în valută:
895 $ 784£

Carte disponibilă

Livrare economică 07-21 iulie
Livrare express 29 iunie-03 iulie pentru 2751 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781783297061
ISBN-10: 1783297069
Pagini: 352
Dimensiuni: 132 x 203 x 30 mm
Greutate: 0.33 kg
Editura: Titan Books