Cantitate/Preț
Produs

Killing Bay

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 21 Feb 2017
A second book in the crime series set on the Faroe Island, featuring Detective Jan Reyna, a native Faroese who has grown up in Britain but returns to the islands. Follows on from "The Blood Strand", with appeal to fans of Ann Cleeves and Peter May.
Citește tot Restrânge

Preț: 4594 lei

Preț vechi: 5081 lei
-10%

Puncte Express: 69

Preț estimativ în valută:
940 1065$ 845£

Carte disponibilă

Livrare economică 31 decembrie 18 - 14 ianuarie 19
Livrare express 21-25 decembrie pentru 2205 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781783297061
ISBN-10: 1783297069
Pagini: 352
Dimensiuni: 132 x 203 x 30 mm
Greutate: 0.33 kg
Editura: Titan Books