Cantitate/Preț
Produs

Killing Bay

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 21 Feb 2017
A second book in the crime series set on the Faroe Island, featuring Detective Jan Reyna, a native Faroese who has grown up in Britain but returns to the islands. Follows on from "The Blood Strand", with appeal to fans of Ann Cleeves and Peter May.
Citește tot Restrânge

Preț: 4580 lei

Preț vechi: 5066 lei
-10%

Puncte Express: 69

Preț estimativ în valută:
937 1104$ 837£

Carte disponibilă

Livrare economică 08-22 octombrie
Livrare express 28 septembrie-02 octombrie pentru 2200 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781783297061
ISBN-10: 1783297069
Pagini: 352
Dimensiuni: 132 x 203 x 30 mm
Greutate: 0.33 kg
Editura: Titan Books