Cantitate/Preț
Produs

Kids of Appetite

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 20 Sep 2016
A funny YA novel about loss, love and disability that will appeal to fans of Jennifer Niven, Rainbow Rowell and Louise O'Neill. From author of "Mosquitoland". Ages: 12+
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (2) 5644 lei  Economic 10-22 zile +777 lei  3-7 zile
  Headline – 20 Sep 2016 5644 lei  Economic 10-22 zile +777 lei  3-7 zile
  SPEAK – 5813 lei  Economic 2-4 săpt. +753 lei  8-14 zile
Carte Hardback (1) 9757 lei  Economic 2-4 săpt. +1073 lei  8-14 zile
  Viking Books for Young Readers – 9757 lei  Economic 2-4 săpt. +1073 lei  8-14 zile

Preț: 5644 lei

Puncte Express: 85

Preț estimativ în valută:
1152 $ 1008£

Carte disponibilă

Livrare economică 29 iunie-11 iulie
Livrare express 22-26 iunie pentru 1776 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781472218957
ISBN-10: 1472218957
Pagini: 352
Dimensiuni: 128 x 198 x 32 mm
Greutate: 0.25 kg
Editura: Headline