Cantitate/Preț
Produs

Jackson, V: Eighty Days Amber

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 22 Nov 2012
The brand new racy romance novel in Vina Jackson's bestselling EIGHTY DAYS series, for fans of Fifty Shades and Sylvia Day.
Citește tot Restrânge

Preț: 5941 lei

Puncte Express: 89

Preț estimativ în valută:
1143 1342$ 979£

Carte disponibilă

Livrare economică 21-27 octombrie
Livrare express 01-05 octombrie pentru 1408 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781409129059
ISBN-10: 1409129055
Pagini: 304
Dimensiuni: 126 x 198 x 22 mm
Greutate: 0.21 kg
Editura: Orion Publishing Group