Cantitate/Preț
Produs

In Extremis

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 09 Mar 2017
A darkly funny novel about family and what it means to be an adult, from the acclaimed author of "Thomas & Mary" and "Italian Ways". With appeal to fans of Karl Ove Knaussgard and Philip Roth.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 4728 lei  Economic 2-4 săpt. +1795 lei  4-8 zile
  Random House – 22 Mar 2018 4728 lei  Economic 2-4 săpt. +1795 lei  4-8 zile
Carte Hardback (1) 8712 lei  Economic 2-4 săpt. +3275 lei  4-8 zile
  Random House – 09 Mar 2017 8712 lei  Economic 2-4 săpt. +3275 lei  4-8 zile

Preț: 8712 lei

Preț vechi: 10758 lei
-19%

Puncte Express: 131

Preț estimativ în valută:
1778 $ 1558£

Carte disponibilă

Livrare economică 03-17 iulie
Livrare express 23-27 iunie pentru 4274 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781911215707
ISBN-10: 1911215701
Pagini: 342
Dimensiuni: 151 x 241 x 38 mm
Greutate: 0.65 kg
Editura: Random House
Colecția Harvill Secker