Cantitate/Preț
Produs

In Extremis

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 09 Mar 2017
A darkly funny novel about family and what it means to be an adult, from the acclaimed author of "Thomas & Mary" and "Italian Ways". With appeal to fans of Karl Ove Knaussgard and Philip Roth.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 4771 lei  Economic 2-4 săpt. +1030 lei  3-7 zile
  Random House – 22 Mar 2018 4771 lei  Economic 2-4 săpt. +1030 lei  3-7 zile
Carte Hardback (1) 8848 lei  Economic 2-4 săpt. +2143 lei  3-7 zile
  Random House – 09 Mar 2017 8848 lei  Economic 2-4 săpt. +2143 lei  3-7 zile

Preț: 8848 lei

Preț vechi: 9889 lei
-11%

Puncte Express: 133

Preț estimativ în valută:
1813 2064$ 1632£

Carte disponibilă

Livrare economică 02-16 ianuarie 19
Livrare express 22-26 decembrie pentru 3142 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781911215707
ISBN-10: 1911215701
Pagini: 342
Dimensiuni: 151 x 241 x 38 mm
Greutate: 0.65 kg
Editura: Random House
Colecția Harvill Secker