Cantitate/Preț
Produs

In Extremis

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Hardback – 09 Mar 2017
A darkly funny novel about family and what it means to be an adult, from the acclaimed author of "Thomas & Mary" and "Italian Ways". With appeal to fans of Karl Ove Knaussgard and Philip Roth.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Carte Paperback (1) 4767 lei  Economic 2-4 săpt. +1028 lei  6-10 zile
  Random House – 22 Mar 2018 4767 lei  Economic 2-4 săpt. +1028 lei  6-10 zile
Carte Hardback (1) 8837 lei  Economic 2-4 săpt. +2140 lei  6-10 zile
  Random House – 09 Mar 2017 8837 lei  Economic 2-4 săpt. +2140 lei  6-10 zile

Preț: 8837 lei

Preț vechi: 9876 lei
-11%

Puncte Express: 133

Preț estimativ în valută:
1808 2130$ 1615£

Carte disponibilă

Livrare economică 06-20 octombrie
Livrare express 28 septembrie-02 octombrie pentru 3139 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781911215707
ISBN-10: 1911215701
Pagini: 342
Dimensiuni: 151 x 241 x 38 mm
Greutate: 0.65 kg
Editura: Random House
Colecția Harvill Secker