Cantitate/Preț
Produs

I Spy

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Carte Paperback – 07 Mar 2019
The chilling new psychological thriller from the author of the top ten bestseller, THE BOOK OF YOU, a Richard and Judy pick. Perfect for fans of THE GUILTY ONE, THE FAMILY NEXT DOOR and BRING ME BACK.
Citește tot Restrânge

Preț: 4809 lei

Precomandă

Puncte Express: 72

Preț estimativ în valută:
973 1107$ 861£

Carte nepublicată încă

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008256838
ISBN-10: 0008256837
Pagini: 400
Dimensiuni: 129 x 198 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: HarperCollins Publishers